Акустична система DEFENDER SPK-250 - компактна активна стереосистема з кристальним звучанням та глибоким басом, ідеальний варіант для вашого настільного комп'ютера.
Корпус колонок забезпечує високу якість звуку на всьому діапазоні частот. Вам не доведеться перемикатися на керування комп'ютером, щоб відрегулювати рівень гучності – регулятор гучності на колонці.
Магнітне екранування корпусу колонок. Ви можете поставити колонки в безпосередній близькості від монітора - вам гарантовано чітке зображення без перешкод! Екранування робить SPK 250 безпечним для телевізора, монітора або будь-якого екрану. Найкраще співвідношення якість/потужність звуку серед аналогічних товарів Defender.
Характеристики:
- Бренд: DEFENDER
- Модель: SPK-250
- Сумарна вихідна потужність (RMS): 8 Вт
- Діапазон частот: 100 Гц
- Опір динаміків: 8 Ом
- Тип інтерфейсу: mini-Jack (3.5 мм)
- Живлення: Мережа 220 В
- Регулятори: загальна гучність
- Звукова схема: стерео, 2.0
- Матеріал корпусу: МДФ, дерево
- Довжина кабелю: 1 м
- Довжина кабелю живлення: 1.12 м
- Довжина кабелю між сателітами: 0.9 м
- Довжина AUX-кабелю: 1.05 м
- Розмір: 200 х 95 х 152 мм
- Вага: 0.9 кг
Комплектація:
- Колонки DEFENDER
- Інструкція
- Коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество полос | 2 |
| Максимальная мощность | 12 Вт |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Дерево |
| Минимальная частота | 100 Гц |
| Назначение | Акустическая установка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Компьютерная |
| Тип акустической системы | Активная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | AUX-вход, USB, jack 3.5 мм, micro USB, mini USB |
| Поддерживаемые карты памяти | SD, TF Card, microSD |
| Суммарная мощность звука | 8 |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть |
| Формат акустики | Стерео |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴






