
Портативна газова плита MasterTool 44-5102 з адаптером Q-STORE -shopping-without-problems-
899 ₴
799 ₴
- Готово к отправке
- Код: 445102
Портативна газова плита MasterTool 44-5102 з адаптером
Головні переваги портативної газової плити MasterTool 44-5102 — її невелика вага та розмір і високий рівень безпеки. Балон із газом легко та швидко роз'єднується під час заміни, а після встановлення міцно фіксується надійним притискним механізмом. Також надійно фіксується і пальник. До речі, у плити є і перехідник під великий газовий балон. Запалюється плита автоматично, від п'єзоелемента. Блокувальний пристрій запобіжить виходу газу, якщо плита чомусь не ввімкнулася.
Емальована підставка під каструлю сконструйована так, що надійно захищає пальник від вітру та концентрації газу під час роботи печеньки. Виїмка в підставці не дає википілій рідині затікти в пальник і загасити вогонь, а зручний регулятор полум'я дає змогу раціонально використовувати газ із балона.
Характеристики:
- Витрата газу 145 г/год.
- Потужність 2300 Вт. Вага 1,47 кг.
- Розміри в робочому стані 34,3х27,5х11,3 см.
- Тип картриджа Цанговий 220 г.
- Тип газового балона: Балони зі зрідженим газом (пропан).
- Місткість: 5л, 12л, 27л, 50л.
- Расход газа: 145 г/год.
- Потужність: 2000 Вт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 1.5 кг |
| Время непрерывной работы | 2.5 час |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Материал газовой горелки | Алюминий |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Расход газового топлива | 145 г/час |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Состояние | Новое |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Плита |
| Типы топлива | Газ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 115 мм |
| Длина | 275 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Кейс для транспортировки | Да |
| Плита | Да |
- Цена: 799 ₴




