Defender Metal Hunter GK-140L - недорога та зручна в експлуатації клавіатура геймерського класу. Створена для геймерів, яким потрібний яскравий інструмент свого арсеналу. Великі клавіші забезпечують відмінну зворотну віддачу та чудові тактильні відчуття під час роботи.
Метал - це завжди добре, коли йдеться про зносостійкість та гарний дизайн. Ігрова клавіатура з металевою кришкою корпусу стильно виглядає на столі, як доповнення до будь-якої гри. Як додаткові переваги ми представляємо в даному продукті райдужне підсвічування і всі необхідні ігрові функції.
Особливості:
- Блокування системних клавіш Windows
- Перемикання стрілок курсору на кнопки WASD
- Розпізнає одночасне натискання клавіш
- Райдужне підсвічування
- Гарячі клавіші для швидкого доступу до офісних, мультимедійних та інтернет-додатків
- Кут нахилу клавіатури регулюється за допомогою ніжок
- Регульована яскравість підсвічування
- Регульована частота опитування
- Феритовий фільтр перешкод
- Плетена структура кабелю
- Позолочений USB-конектор
- Вологостійка конструкція клавіатури
- Можливість вимикання підсвічування
- Металева кришка
Комбінації клавіш з FN:
- FN+F1 = увімкнення плеєра
- FN+F2 = збільшення гучності
- FN+F3 = зменшення гучності
- FN+F4 = відключення звуку
- FN+F5 = стоп
- FN+F6 = перемотування на попередній трек
- FN+F7 = Play
- FN+F8 = перемотування на наступний трек
- FN+F9 = відкрити нову вкладку у браузері
- FN+F10 = повернутися до початкової сторінки в браузері
- FN+F11 = кнопка блокування всіх клавіш
- FN+F12 = калькулятор
- FN+W = перемикання кнопок WASD на стрілки
- FN+Q = зміна швидкості
- FN+Windows = блокування клавіш Windows
- FN+Page Up = збільшення яскравості підсвічування
- FN+Page Down = зменшення яскравості підсвічування
Характеристики:
- Призначення: геймерське
- Тип клавіш: мембранні
- Підключення: провідне
- Інтерфейс: USB
- Кількість кнопок: 104
- Кількість додаткових клавіш: 19
- Розкладка: Eng/Ru
- Радіус дії/Довжина кабелю: 1,5 м
- Матеріал корпусу: метал
- Колір: сріблястий
- Підсвічування клавіш: RGB
- Розміри: 450 x 182 x 20 мм
- Вага: 780 г
- Гарантія: 6 міс.
- Сумісність: Windows, Mac OS
Комплектація:
- Клавіатура
- Коробка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Конструкция клавиатуры | Игровая |
| Подключение устройства | Проводное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Клавиатура |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 780 г |
| Высота | 20 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Длина | 450 см |
| Интерфейс подключения | USB |
| Количество дополнительных клавиш | 19 |
| Количество клавиш клавиатуры | 104 |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Наличие цифрового блока | Да |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Тип клавиатуры | Мембранная |
| Ширина | 182 см |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴





