
Гірлянда штора Водоспад 3х2.6 м 360 LED (прозорий шнур, з перехідником) Білий світ Q-STORE -shopping-without-problems-
929 ₴
- Нет в наличии
- Код: 3284001
Гірлянда штора Водоспад 3х2.6 м 360 LED (прозорий шнур, з перехідником)
Гірлянда "Водоспад" являє собою горизонтальний (основний) дріт, на якому рівномірно розміщуються звисають вертикальні нитки з розташованими на них світлодіодами. Має 8 режимів світіння, при включенні режиму «waterfall light» відтворює ефект падає з вершини гори води, вогні світлодіодів поступово опускаються зверху вниз. Такі гірлянди використовуються всередині приміщення і будуть ефективно виглядає як інтер'єрного оздоблення. Світлодіоди не нагріваються і не плавляться не залежно від того скільки гірлянда знаходиться в режимі роботи. Управління підсвічуванням здійснюється за допомогою контролера, що дозволяє встановити такі програми як динамічний миготіння, загасання, мерехтіння, плавне переливання, які відмінно підійдуть для створення різноманітних світлових сценаріїв.
Переваги:
- Виглядає шикарно / Густе розташування ниток і діодів
- 8 режимів світіння
- Яскраві світлодіоди / 360 світлодіодів
- Має штекер для наступного з'єднання гірлянд в один ланцюг
- Захист від високих і низьких температур / від -40 до +60 градусів
- Низьке енергоспоживання За рахунок діодних ламп
- Прозорий силіконовий дріт
Ідеальна для прикраси :
- кафе;
- магазинів;
- салонів;
- вітрин;
- банкетних залів;
- торгових точок і тд.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Ширина | 3.0 м |
| Кількість світлодіодів (лампочок) | 360 шт. |
| Діаметр дроту | 1.5 мм |
| Форма лампочки | метеоритний дощ |
| Колір світіння | білий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип шнура | Тонкий провід силіконовий |
| Длина шнура питания | 1.0 м |
| Источник питания | работает от сети 220 В |
| Количество режимов свечения | 8 |
| Потребляемая мощность | 8.5 Вт |
| Упаковка | коробка |
| Степень защити IP | 44 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина шнура питания | 1 м |
| Количество ламп | 360 шт |
| Количество режимов свечения | 8 |
| Количество светодиодов | 360 шт |
| Потребляемая мощность | 8.5 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Штора комнатная |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая гамма | Белый |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
- Цена: 929 ₴








