
Міні-пила ланцюгова акумуляторна PROCRAFT PKA20/4 (без АКБ та зарядного) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 772 ₴
- Готово к отправке
- Код: PKA-20/4
Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA20 - призначена для обрізки саду, ремонту або будівництва.
Невелика вага і шина 205 мм дозволять працювати в незручних місцях.
Завдяки маленьким розмірам, можна брати з собою на пікнік, щоб різати дрова.
Ланцюгова пила Procraft PKA20 оснащена безщітковим двигуном.
В цій моделі наявність такого двигуна збільшує термін служби і силовий ресурс в рази.
Більша потужність двигуна забезпечує продуктивність, близьку до бензопили, при цьому мінімізуючи відчуття вібрацій і шуму.
Також забезпечується живлення завдяки ємності акумулятора 4 Ач, який оснащений ланцюговою пилкою.
Особливості:
Безщітковий електродвигун;
Бак з індикатором рівня масла;
Ергономічне розташування акумулятора;
Автоматичне змащення ланцюга;
Датчик зарядки акумулятора;
Зарядний пристрій вимикається після зарядки акумулятора.
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 4600 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 24 см |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 8 м/с |
| Крок ланцюга | 1/4 '' |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Довжина ланцюга | 48 зв |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,261 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPXO |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Ємність аккумулятору | 4 Аг |
| Автоматична змащення ланцюга | Є |
| Робоча довжина шини | 8", 203 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
- Цена: 2 772 ₴



