Степпер з еспандером і LED монітором Malatec HQ
Активні тренування на степпері не тільки зміцнюють м'язи ніг і сідниць, а й покращують загальну фізичну форму. Діагональний степпер із тросами - це обладнання, яке легко урізноманітнить ваші щоденні тренування або дасть змогу вирушити в здорову спортивну пригоду. Його можна використовувати як у тренажерному залі, так і вдома.
Степпер Malatec HQ не займає багато місця, але водночас дає змогу виконувати інтенсивні вправи. ЖК-дисплей, що легко читається, має до 4 функцій для контролю тренувань.
Степпер з еспандером не тільки підраховує виконані повторення, час тренування і витрачені калорії, а й показує середню кількість повторень за хвилину, даючи змогу тому, хто тренується, підтримувати відповідний темп. Крім того, троси з рукоятками, що прикріплюються, дають змогу одночасно виконувати вправи для рук.




ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- розміри (Д/Ш/В): 40/37/18см
- довжина тросів: 95 см
- максимальне навантаження: 120 кг
- вага степпера: 6,8 кг
- вага з упаковкою: 7,45 кг
СПЕЦИФІКАЦІЇ:
- розміри (довжина/ширина/висота) 40/37/18см;
- вага степпера 6,8 кг;
- вага з упаковкою 7,45 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MALATEC |
| Автономная работа | Батарейки |
| Вес | 6.5 кг |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Особенности | Эспандеры |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мини - степпер |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 18 см |
| Длина | 40 см |
| Ширина | 37 см |
- Цена: 2 415 ₴










