
Поштова скринька металева для будинку чорна Malatec S6238 Q-STORE -shopping-without-problems-
1 245 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6238
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поштова скринька металева для будинку чорна Malatec S6238
Правильно доставлена кореспонденція - це не лише спокій за якість листа, а й турбота про місце, де його буде передано адресату для отримання.
Поштова скринька має закритий вхід і замок, завдяки чому її внутрішня частина захищена від зовнішніх впливів, а замок менш схильний до заклинювання та інших пошкоджень у процесі експлуатації. Захист кореспонденції особливо важливий для класичних листів і листівок, які не є вологостійкими і можуть бути пошкоджені при контакті з вологою.

ЗАКРИТИЙ ВХІД - скринька має вхідний отвір, який закривається спеціальним язичком для захисту кореспонденції від негоди.
МІСЦЕ ДЛЯ ГАЗЕТ - В основі коробки передбачено спеціальний отвір для розміщення складених газет, рекламних листівок або флаєрів.
2 КЛЮЧА - комплект постачається з парою ключів, тому немає потреби виготовляти ще один, якщо скринькою користуватимуться додаткові люди.
ЕЛЕМЕНТИ МОНТАЖУ - до комплекту входять монтажні штифти, завдяки яким бокс можна просто прикрутити через отвори в задній панелі.

СПЕЦИФІКАЦІЯ
- колір: антрацит
- розміри (Д/Ш/В): 10/37/36,7 см
- вага комплекту: 3,5 кг
- вага з упаковкою: 3,7 кг
У КОМПЛЕКТІ
- поштова скринька
- 4 монтажні штифти
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MALATEC |
| Количество ключей в комплекте | 2 шт |
| Количество общих дверей | 1 шт |
| Наличие замка | Да |
| Тип загрузки корреспонденции | через прорезь в фасадной части секции |
| Тип почтового ящика | индивидуальный |
| Цвет дверей | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.7 кг |
| Высота | 367 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Ширина | 370 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 245 ₴








