Поштова скринька металева в під'їзд чорна Malatec S6237
Правильно доставлена кореспонденція - це не лише спокій за якість листа, а й турбота про місце, де його буде передано адресату для отримання.

ЗАКРИТИЙ ВХІД - скринька має вхідний отвір, який закривається спеціальним язичком для захисту кореспонденції від негоди.
ВІКОНЦЕ З ВСТАВКОЮ АДРЕСИ - на лицьовому боці дверцят у добре видимому місці є місце для вставки адресного ярлика у вигляді номера будинку або квартири або з особистим ім'ям; він також слугує засобом перегляду вмісту.
2 КЛЮЧА - комплект постачається з парою ключів, тому немає потреби виготовляти ще один, якщо скринькою користуватимуться додаткові люди.
ЕЛЕМЕНТИ МОНТАЖУ - до комплекту входять монтажні штифти, завдяки яким бокс можна просто прикрутити через отвори в задній панелі.
Поштова скринька має закритий вхідний отвір, а отже, її внутрішня частина захищена від зовнішніх впливів. Це особливо важливо для класичних листів і листівок, які не є вологостійкими і можуть бути пошкоджені в разі контакту з вологою. Відкидна кришка easy-lift має кромку спеціальної форми, що полегшує її відкривання. Крім того, завдяки цьому вода, що стікає по ящику, або проливний дощ не потрапляють у верхню щілину між дверцятами і ящиком, тим самим запобігаючи потраплянню води всередину. Крім того, в конструкції боксу передбачено вентиляційні отвори, завдяки яким зайва волога, що природним чином осідає на стінках закритих виробів зовні, автоматично випаровується.

СПЕЦИФІКАЦІЯ
- розміри (Д/Ш/В): 8,5/21,7/32 см
- вага комплекту: 1,25 кг
- вага з упаковкою: 1,4 кг
У КОМПЛЕКТІ
- поштова скринька
- 4 монтажні штифти
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MALATEC |
| Количество ключей в комплекте | 2 шт |
| Количество общих дверей | 1 шт |
| Наличие замка | Да |
| Тип загрузки корреспонденции | через прорезь в фасадной части секции |
| Тип почтового ящика | индивидуальный |
| Цвет дверей | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.25 кг |
| Высота | 320 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Ширина | 217 мм |
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴










