Подрібнювач гілок садовий дробарка Kraft&Dele KD5200 електричний
Садовий подрібнювач оснащений сучасним і ефективним двигуном високої потужності 2550 Вт, який відрізняється безвідмовністю і низьким рівнем шуму. Пропонований подрібнювач гілок дозволяє легко подрібнювати гілки дерев або чагарників діаметром до 40 мм
Подрібнені залишки можна використовувати в якості підстилки для грядок і доріжок або кинути на компост.
Технічні параметри:
- Торгова марка: Kraft&Dele
- Модель: KD5200
- Номінальна потужність: 2550 Вт
- Швидкість холостого ходу: 4500 Об/хв
- Товщина різу : 39 мм
- Вага: 10.5 кг
Пристрій має подвійні ріжучі ножі з високоякісної сталі, які можна замінювати. Подвійні ножі і електродвигун забезпечують безшумну роботу пристрою.
Обрізка гілок - одна з основних процедур по догляду, які ми проводимо в наших садах. Однак після того, як робота закінчена, зазвичай виникає проблема, що робити зі зрізаними гілками. На допомогу приходить пропонований нами подрібнювач гілок. Це дуже тривале і зручне рішення.
Для забезпечення безпеки користувача подрібнювач обладнаний захистом від перевантаження і лопатою для проштовхування гілок. Подрібнювач дуже простий у використанні, потрібно всього лише мить, щоб перетворити гілки на дрібні шматочки. І, що дуже важливо, ці шматочки потім стануть в нагоді в якості матеріалу для мульчі або натурального компосту. Таким чином, подрібнювач не тільки допомагає впоратися з проблемою зрізання гілок, але і забезпечує найвищу якість натуральних добрив для клумб.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft & Dele |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный диаметр веток | 40 мм |
| Режущий механизм | Ножевой |
| Состояние | Новое |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Форм-фактор | Передвижной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.5 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2550 Вт |
- Цена: 4 325 ₴










