Осушувач, очисник повітря, поглинач вологи Kraft&Dele KD10585
В осушувачі Kraft&Dele моделі KD10585 використовується технологія Пельтьє (без компресора), що робить його легким і тихим. Ідеально підходить для невеликих приміщень, наприклад, офісу, ванної, кімнати. Міні-осушувач захищає від небажаної вологи.
Технологія осушення :
подвійний модуль Пельтьє
Технологія очищення:
Ультрафіолетова лампа і фотокаталітичний фільтр TiO2

Основні характеристики:
-
Електроживлення: AC 220-240V 50/60V
-
Максимальна споживана потужність: 120W
-
Ємність резервуара для води: 2000 мл
-
Потужність сушіння: 700мл/24год (25° / 85% відносної вологості)
-
Гігростат: від 40% до 70% відносної вологості
-
Управління: пульт дистанційного керування
-
Таймер: 1-24 год
-
Гучність: 50 дБ
-
Допустима температура навколишнього середовища: 5-35°C
-
Вага: 2,2 кг
-
Розміри: 24,5 x 13,7 x 37,5 см
-
Світлодіодний дисплей

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft Dele |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Уровень шума | 50 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 37.5 мм |
| Глубина | 13.7 мм |
| Ширина | 24.5 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 900 ₴









