Обертове ігрове крісло Bunny Gamer з підставкою для ніг KIDS ZONE KO27R

ОСОБЛИВОСТІ:
- Сидіння наповнене м'якою подвійною губкою.
- Спинка та підголовник обтягнуті еко-шкірою.
- Регулювання кута нахилу спинки із фіксатором.
- Підлокітники обтягнуті губкою та еко-шкірою.
- Стабільна та міцна п'ятизіркова база.
- Колеса високої якості.
- Подушка з масажером, підключеним до порту USB.
- Крісло має регулювання сидіння по висоті. Завдяки цьому ви можете підігнати його висоту під свої індивідуальні потреби, що є безперечною перевагою.
- Можливість регулювання нахилу сидіння (90-155 градусів) гарантує вам хвилини розслаблення та розслаблення.
- Чохол - широке сидіння, спинка, підголовник та верхня частина підлокітників покриті високоякісною еко-шкірою та піною EPE.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Максимальне навантаження 150 кг
- Матеріал: екошкіра, всередині високоякісна піна EPE, пластикові колеса
- Загальна висота крісла 116-123 см (без проблем для людини зростом до 183 см)
- Загальна ширина: 64 см
- Вага: 17 кг
- Розміри коробки: 82 х 32 х 59 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 17 кг |
| Высота с учетом спинки | 123 см |
| Ширина кресла | 64 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Комплектация | |
| Подставка для ног | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 975 ₴








