
Настільна LED Desk Lamp 5 W 5500K з різнобарвним підсвічуванням Q-STORE -shopping-without-problems-
199 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: Drsk Lamp 5 W
+380 (67) 273-25-01
Настільна LED Desk Lamp 5 W 5500K з різнобарвним підсвічуванням
Настільна лампа з змінною колір основою - це забавна лампа для користувачів різного віку. База може світитися будь-яким заданим користувачем кольором, а основне джерело випромінює світло нейтральної температури 5500 К.
Дана лампа має три режими яскравості світла. Вона екологічна, в ній відсутні інфрачервоні та ультрафіолетові випромінювання, вона не містить ртуті та свинцю. Її корпус виготовлений із пластику, пофарбований у білий колір.
У комплекті є micro-USB шнур, але без блоку живлення, може живитись від ноутбука, павербанка...
Переваги
- Регульована стійка;
- Інтенсивність світла можна регулювати;
- Можливість налаштування кольору базового освітлення;
Характеристики
- Температура світіння: 5500К
- Потужність: 5 Вт
- Матеріал: пластик
- Клас захисту: IP20
- Живлення: 220-230 V
- Вага: 400 гр.
- Колір білий
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.4 г |
| Основные | |
| Количество источников света | 2 |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Световой поток | 200 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Люминесцентная |
| Цвет | Белый |
| Цветовая температура | 5500K |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴




