Лежанка для собаки або кішки (розмір М - 54x40x14 см) Ecarla KOT08, Сірий
Зручне рішення для вашого собаки або кішки, яке дозволить їй почуватися особливо, комфортно та безпечно!

ОСОБЛИВОСТІ:
- Лежанка виготовлена з високоякісних матеріалів, які забезпечують не тільки комфорт, але й довговічність та простоту чищення.
- Це чудовий подарунок як вашому чотирилапому вихованцю, так і вам самим. Завдяки ліжку ви збережете чистоту у своїй квартирі.
- М'яка і тепла лежанка, в якій ваш вихованець почуватиметься комфортно та безпечно.
- Низ подушки має протиковзкі елементи, що обмежують рух ліжка.
- Ідеально підходить не лише для дому, а й для подорожей. Вам не доведеться турбуватися про місце для сну вашої дитини.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Зовнішні розміри: 54x40x14 см.
- Матеріал: поліестер.
- Колір: сірий.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер | M |
| Размер породы животных | Крупные, Средние |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 685 ₴







