Геймерське крісло EC GAMING KO02MORO Чорне з камуфляжними вставками
Специфікація ігрового крісла
- максимальне навантаження за даними виробника близько 120 кг.
- усередині використовується високоякісна піна EPE
- пластикові колеса
- загальна висота крісла 116-123 см (без проблем для людини зростом до 183 см)
- загальна ширина 64 см
- вага 17 кг
- у комплекті дві подушки
РЕГУЛЮВАННЯ - крісло має регулювання сидіння по висоті. Завдяки цьому ви можете регулювати його висоту під свої індивідуальні потреби, що є безперечною перевагою. Можливість регулювання нахилу крісла гарантує вам момент розслаблення та релаксації.
Оббивка - широке сидіння, спинка, підголовник і верхня частина підлокітників обтягнуті високоякісною екошкірою, а також із застосуванням пінополіетилену.
Характеристики:
- сидіння, наповнене м'якою подвійною губкою
- регулювання кута нахилу спинки із замком
- підлокітники з губкою
- стабільна та міцна п'ятизіркова база
- високоякісні колеса
Характеристики
| Габаритные размеры кресла | |
|---|---|
| Вес кресла | 17 кг |
| Высота с учетом спинки | 123 см |
| Ширина кресла | 64 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Основные | |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Подставка для ног | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 675 ₴








