
Великий двомісний міцний садовий гамак з планкою 260 x 150 см XXL до 200 кг Червоний Q-STORE -shopping-without-problems-
585 ₴
- Нет в наличии
- Код: H2617
+380 (67) 273-25-01

Великий двомісний міцний гамак з планкою 40 см
Насолоджуйтеся моментами відпочинку та комфорту в цьому великому садовому гамаку.
- Комфорт та релакс
- довговічність матеріалів
- легкий у монтажі
- Міцна конструкція - Гамак виготовлений з міцної та щільної бавовни, що гарантує його довговічність та міцність. Дерев'яні стабілізуючі поперечини підвищують комфорт використання, забезпечуючи приємні відчуття під час лежання.
- Комфорт - гамак розроблений таким чином, щоб забезпечити зручний вхід і вихід. Ви можете вільно користуватися гамаком, не турбуючись про труднощі під час входу або виходу з нього.
- Міцні мотузки - наш гамак оснащений мотузками з товстим плетенням для максимальної міцності та безпеки. Ви можете насолоджуватися спокійним відпочинком, знаючи, що мотузки міцні та надійні.
- Сумка для транспортування та зберігання - до гамака додається практична сумка, яка полегшує перенесення та зберігання. Ви можете легко взяти свій гамак на пікнік, на пляж чи у відпустку та безпечно зберігати його вдома.
- Легкий монтаж - зібрати гамак просто та легко. За короткий час ви зможете насолоджуватися комфортним відпочинком на природі. Вся необхідна фурнітура входить в комплект, тому вам не доведеться турбуватися про додаткові покупки.
- Зручний у користуванні - гамак був розроблений з урахуванням вашого комфорту та зручності. Ви можете насолоджуватися розслабленням і відпочинком, знаючи, що у вас є надійний і зручний простір для відпочинку.

Великий двомісний гамак - 260х150см
Характеристики:
- Гамак виготовлений з дуже міцної, щільної бавовни
- Стабілізуючі дерев'яні перекладини підвищують комфорт
- Конструкція: плетена, безшовна та дуже міцна
- Матеріал: 65% бавовна 35% поліестер
- Максимальне навантаження: до 200 кг
- Розміри лежачої поверхні: довжина 200 см, ширина 150 см
- Дерев'яна планка: 40 см
- Загальна довжина: 260 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина ложа | 2600 мм |
| Защитная антимоскитная сетка | Не предусмотрена |
| Каркас (стойка) | Не предусмотрен |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Материал ложа | хлопок |
| Навес | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Тип гамака | Двухместный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Цвет | Красный |
| Ширина ложа | 1600 мм |
| Габаритные размеры гамака | |
| Длина | 2600 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Комплектация гамака | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴









