Інфрачервоний масажер для схуднення 9в1 Soulima

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ - масажер для схуднення 9в1 має безліч функцій. Пристрій допомагає схуднути і видалити накопичену жирову тканину. Він також знімає сильний і хронічний біль, дає змогу розслабитися і відпочити, роблячи ваше тіло більш гнучким.
З 9 НАСАДКАМИ - інфрачервоний масажер для схуднення оснащений цілих 9 насадками, завдяки яким кожен може легко вибрати підходящу насадку в залежності від своїх поточних потреб і виду масажу.
ЛЕГКІСТЬ У ВИКОРИСТОВАННІ - масажер для схуднення тіла - це простий у використанні продукт. Його робота заснована на обертальному русі масажних насадок, завдяки чому можна дістатися навіть до глибших шарів шкіри, ефективно позбавляючись від непотрібної жирової тканини.
МІЦНИЙ - масажер для схуднення виготовлений з високоякісного матеріалу, що забезпечує довговічність і міцність, а також стійкість до механічних пошкоджень і тріщин.

✔️ Потужність: 28 Вт
✔️ Вхідна напруга: 220 В/50 Гц
✔️ Матеріал: АБС
✔️ Розміри: 25/16/9 см
✔️ Кабель: 175 см
✔️ Вага: 0,792 кг
✔️ Вага в упаковці: 1,16 кг

✔️ Масажер
✔️ 9 насадок
Представлений продукт являє собою пристрій, що ідеально підходить для будь-якого виду масажу. Масажер для схуднення 9в1 має безліч корисних функцій, спрямованих на поліпшення здоров'я і самопочуття. Апарат допомагає схуднути і прибрати накопичену жирову тканину, а також знімає сильні та хронічні болі, дає змогу розслабитися, розслабитися і зробити тіло більш гнучким.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.792 кг |
| Высота | 250 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Основные | |
| Количество насадок | 9 |
| Потребляемая мощность | 28 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функциональность массажера | Вибрационный массаж, Антицеллюлитный массаж |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
- Цена: 835 ₴










