
Ігрове комп'ютерне крісло Malatec Чорне - Геймерське крісло з підставкою для ніг Malatec Q-STORE -shopping-without-problems-
3 975 ₴
- Нет в наличии
- Код: 24243
+380 (67) 273-25-01

Ігрове комп'ютерне крісло Malatec Чорне
Прорезинені колеса - використання силіконових накладок на колесах означає, що підлога не піддається подряпинам, а килим залишається цілим. Це також виключає використання громіздких підкладок, які нелегко підтримувати в чистоті та через деякий час виглядають неестетично. Такі колеса забезпечують підлогу в цілості, а їх пересування тихим і комфортним. Коли більшість людей відновлюють свої сили до наступного дня, гравець не втрачає ні хвилини і проходить наступні рівні вночі - дані колеса не дозволять Вашим сусідам почути шум, який може заважати їм спати під час руху.
Регулювання кута нахилу
Регулювання кута нахилу - крісло можна нахиляти в будь-якому положенні, що забезпечить комфортне та індивідуальне використання під час гри, й не тільки - воно ідеально підійде для тривалої роботи - крісло подбає про правильне розташування хребта , вибравши правильне положення, ми можемо зафіксувати його, натиснувши важіль Вниз. Якщо користувач хоче розслабитися, достатньо нахилити спинку і не блокувати важіль, це дозволить розгойдуватися, забезпечуючи правильну циркуляцію крові та зменшуючи м’язову напругу. Використовуючи нахил, ми також можемо використовувати крісло для перегляду фільмів тощо.
Характеристики
- сертифікати: CE, SGS
- Колір: чорно-синій
- максимальне навантаження : 150 кг
- матеріал: метал + пінополіетилен + екошкіра
- колеса: силіконові
- Загальні розміри (довжина / ширина / висота): 124/63/63см
- Вага: 19,5 кг
- Вага з упаковкою: 19,8 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MALATEC |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 19.5 кг |
| Высота посадочной части кресла | 75 см |
| Высота с учетом спинки | 124 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 44 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 36 см |
| Глубина кресла | 50 см |
| Ширина кресла | 66 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 75 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина сиденья | 53 см |
| Ширина спинки | 58 см |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Материал изготовления кресла | |
| Основной обивочный материал | экокожа |
Информация для заказа
- Цена: 3 975 ₴









