
Зварювальний напівавтомат Grösser GMIG-315P Q-STORE -shopping-without-problems-
3 960 ₴
- Готово к отправке
- Код: G0305
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зварювальний напівавтомат Grösser GMIG-315P з функцією Pulse
Grösser GMIG-315P — це багатофункціональний зварювальний апарат, який підтримує режими MIG/MAG, MMA та TIG. Завдяки функції Pulse цей напівавтомат ідеально підходить як для професійного використання, так і для побутових завдань.
Grosser GMIG-315P (без газу)
- Потужність: 5500 Вт
- Діапазон рег. струму: 20-305А
- Тип зварювання: MIG/MAG/MMA/TIG
- ККД 75%
- Максимальна вага дроту: 1 кг
- Діаметр електродів: 1,6-5мм
Електроінструменти Grosser виготовлені за шведськими технологіями. Grosser працює на ринку 12 років, надаючи професіоналам і любителям ремонту найкраще обладнання. Усі інструменти мають 2 роки гарантії, а наш власний сервісний центр завжди готовий допомогти з обслуговуванням чи ремонтом. Крім того, для вашої зручності, ми пропонуємо безкоштовний обмін товарів, що дозволяє вам бути впевненими у своєму виборі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grosser |
| Страна производитель | Польша |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 1 кг |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный сварочный ток | 315 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
Информация для заказа
- Цена: 3 960 ₴
