
Набір ударних головок з воротком 1/2 8-32 мм 24 од. Vorfal V08126 Q-STORE -shopping-without-problems-
1 804 ₴
- Готово к отправке
- Код: V08126
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір торцевих головок 1/2" (8–32 мм) + воротки, подовжувачі та аксесуари 24 ел. Vorfal V08126
Vorfal V08126 — професійний набір торцевих головок і аксесуарів, що включає 24 елементи. Підійде як для використання в домашньому гаражі, так і для професійних автомайстерень.
Особливості:
- Шестигранні головки розміром від 8 до 32 мм
- Карданний шарнір 1/2" для роботи під різними кутами
- Подовжувачі для зручного доступу в важкодоступні місця
- Металевий кейс для зберігання та транспортування
Технічні характеристики:
- Квадрат: 1/2"
- Кількість елементів: 24
- Упаковка: металевий кейс
Комплектація:
- Шестигранні головки: 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм
- Трещотка: 240 мм
- Подовжувачі : 125 мм, 250 мм
- L-подібний вороток: 250 мм
- Т-подібний вороток
- Карданний шарнір
Надійний набір для професійного та побутового використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorfal |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 24 шт |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 32 мм |
| Размер min | 8 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 804 ₴








