
Набір головок для викручування пошкоджених болтів 6-19 мм AL-FA ALIHSNG-1915EL Q-STORE -shopping-without-problems-
836 ₴
- Готово к отправке
- Код: ALIHSNG-1915EL
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір головок для викручування пошкоджених болтів та гайок AL-FA ALIHSNG-1915EL
Набір спеціалізованих головок для відкручування оброблених болтів, гайок та ін.
- Спеціальна форма всередині ковпачка дозволяє вгризатися в головку обробленого болта або гайки, щоб застрягти.
- Зовнішня конструкція головки дозволяє використовувати комбінований ключ або шестигранну головку.
Враховуючи точність роботи з відгвинчування обробленого болта або гайки, для цих операцій не слід використовувати ударний гайковерт.
Особливості:
- Унікальне конічне різьблення з гострими краями всередині ковпачка забезпечує надійне захоплення обробленого гвинта.
- Товщина стінки насадки дозволяє працювати у важкодоступних місцях (наприклад, болти алюмінієвих дисків).
- Дуже плоский та компактний дизайн.
Характеристики:
- Матеріал пуансонів: метал
- Матеріал голівок: хром-молібден
- Квадрат: 1/2 дюйма
- Розміри головок: 6,35 мм; 8 мм; 9,5 мм; 10 мм; 11 мм; 12 мм; 17,7 мм; 13 мм; 14 мм; 16 мм; 17 мм; 17,5 мм; 19мм.
Комплектація:
- Головки: 14 шт
- Пуансони: 2 шт
- Кейс
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Al-Fa |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 14 шт |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 19 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
Информация для заказа
- Цена: 836 ₴





