
Гравер Procraft PG400 с патроном Q-STORE -shopping-without-problems-
1 452 ₴
- Готово к отправке
- Код: PG400
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пряма шліфувальна машина з гнучкою насадкою Procraft PG400
Гравировальна машина Procraft PG400 з патроном інакше називають трьохкулачковий патрон. Це універсальний інструмент, яким під силу виконання таких робіт як:
- свердління отворів;
- шліфування;
- полірування;
- гравіювання;
- загострення деталей.
При цьому потужність інструменту досягає 400 Вт, а швидкість обертання варіюється від 8 до 30 тисяч обертів на хвилину.
Особливості гравера- Основною перевагою даної моделі є те, що в ній є спеціальний патрон. Він має розгалуження на 3 боки й надійно, а головне, оперативно фіксується. У патрон поміщають свердло діаметром від 1 до 3,2 мм.
- Завдяки гнучкому валу (який також є в комплекті), гравером можна працювати навіть в досить важкодоступних місцях.
- Легка вага і зручна ергономічна ручка значно полегшують роботу.
- У комплектації є пластиковий кейс, в якому можна зберігати будь-які свердла або інші необхідні аксесуари.
- У комплекті: гнучкий вал довжиною один метр,
- 36 штук свердел для металу, пластику та дерева, пластиковий кейс, тримач.
- Регулювання швидкості, швидкознімний патрон
- Споживана потужність (Вт) 400
- Швидкість (об/хв) 8000-30000
- Тримач (мм) 3,2
- Макс. корисний діаметр диска: 25 мм
- Вага (кг) 0,6
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 30000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 25 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 452 ₴








