
Кутошліфувальна машина Procraft PW1600SE 150 мм Q-STORE -shopping-without-problems-
2 112 ₴
- Готово к отправке
- Код: PW1600SE
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кутошліфувальна машина Procraft PW1600ЕS 150 мм призначена для шліфування, різання і зачистки деталей з металу та інших твердих матеріалів.
Потужність 1100 Вт забезпечує високу продуктивність пристрою.
Особливості:- Наявність плавного початку роботи.
- Функція регулювання частоти обертів в діапазоні від нуля до 12000 обертів на хвилину.
- Працює при частоті струму 50 Гц.
- Діаметр робочого диска - 150 мм.
- Система швидкої заміни диска (в комплекті є монтажний ріжковий ключ).
- Посилениц захист від пилу збільшує термін експлуатації ключових робочих вузлів болгарки.
Характеристики:
- Напруга 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Потужність 1100 Вт
- Число обертів холостого ходу 5000 — 12000 об/хв
- Плавний пуск Є
- Регулювання обертів Є
- Діаметр робочого диска — 150 мм.
Кутова шліфувальна машина має продуману до дрібниць ергономіку. Зручна прогумована ручка повторює рельєф долоні й гарантує надійне позиціонування руки під час роботи, а також знижує вібрацію інструменту. Знімний кожух захищає робітника від іскор і знижує ризики отримання травми. Комфортна вага (2,1 кг) є ще однією перевагою інструменту. У комплектацію пристрою входить додатковий комплект запасних вугільних щіток. Демократична ціна робить дану модель болгарки ідеальним вибором для домашньої майстерні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
Информация для заказа
- Цена: 2 112 ₴






