
Домкрат підкатний 3 тони 2 ПОРШНІ разом з гумовою накладкою Silver S10660 (85мм-430мм) Q-STORE -shopping-without-problems-
4 664 ₴
- Готово к отправке
- Код: S10660
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Домкрат підкатний 3 тони 85-430мм 2 ПОРШНІ разом з гумовою накладкою Silver S10660
Автопідйомник SILVER розроблений за принципом гідравлічного підйомника з горизонтальною віссю. Така конструкція дозволяє використовувати плоскі профілі на підйомному стрілі, що забезпечує робочий діапазон від 85 мм до 385 мм. Цей низькопрофільний підйомник підходить для використання в майстернях, що обслуговують занижені, спортивні та тюнінговані автомобілі.
- Широкі колеса,
- міцна конструкція
- міцна конструкція
Технічні дані:
- Максимальна вантажопідйомність: 2,5 т
- Максимальна висота: 385 мм
- Мінімальна висота: 85 мм
- Довжина дишла: 54 см
- Упаковка: КАРТОН
- Вага: 15 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 3000 кг |
| Высота подъема | 385 мм |
| Высота подхвата | 85 мм |
| Собственный вес | 15 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 4 664 ₴







