Полірувальна машина Procraft PM2100K об'єднала в собі переваги попередніх версій. Вона здатна виконувати великий список завдань завдяки особливостям конструкції.
Технічні характеристики:
- Споживання енергії: 1400 Вт
- Швидкість: 600-3200 об/хв
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Діаметр диска, мм: 180
- Вес: 3,2 кг
- Електричний двигун потужністю 2100 Вт.
- 3200 обертів на хвилину.
- Можливість регулювати число обертів.
- Полегшений корпус.
- Зручна знімна рукоять.
- На корпусі пристрою передбачені вентиляційні отвори для охолодження механізму.
- Плавний пуск.
Полірувальна машинка добре підійде для обробки металу, пластику, дерева, лакофарбових покриттів. Завдяки функції регулювання кількості обертів можна налаштовувати апарат для виконання завдань, різних за типом.
Передбачена можливість використання насадок, діаметр яких становить 180 мм, тому пошук витратних матеріалів не представляє складнощів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 3.2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 3200 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | полировальная |
Информация для заказа
- Цена: 2 865 ₴








