
Довгі ударні головки 1/2" 15 шт. 10-32 мм KD11769 Q-STORE -shopping-without-problems-
1 540 ₴
- Готово к отправке
- Код: KD11769
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Довгі ударні головки 1/2" 15 шт. 10-32 мм KD11769
Професійний набір ударних головок від Kraft&Dele, маркування KD11769, призначений для використання з пневматичними пристроями, що працюють у дуже складних умовах під змінними навантаженнями.
- Рекомендовано для професійного шиномонтажного та автомобільного обслуговування.
- Виготовлено зі спеціальної хромо-молібденової сталі , яка має вдвічі більшу міцність на розрив, ніж звичайна вуглецева сталь, і втричі більшу межу текучості.
Тип:
- 10 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 18 мм, 19 мм, 21 мм, 22 мм, 24 мм, 27 мм, 30 мм та 32 мм.
Вся річ упакована в металевий кейс, що допоможе вам підтримувати порядок під час роботи.
Склад:
- Ударні головки 1/2" KD11769
- Оригінальна упаковка
- Гарантія
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft Dele |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 15 шт |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 32 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
Информация для заказа
- Цена: 1 540 ₴









