-5%

Бензиновий культиватор 1.5 л Kraft&Dele KD5160 Q-STORE -shopping-without-problems-
13 729 ₴
13 043 ₴
- Готово к отправке
- Код: KD5160
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужний культиватор від культового бренду KRAFT&DELE
Культиватор KRAFT&DELE
Завдяки компактним розмірам, маневреності та малій вазі, він також підходить для підготовки ґрунту в теплиці.
Спеціальна форма лопатей для правильного розпушування ґрунту
Ідеально підходить для великих та середніх садів, городніх ділянок та квітників.
- Міцна конструкція забезпечує тривалий термін служби пристрою
- Ідеально підходить для розпушування ґрунту перед посадкою
- Велике колесо дозволяє зручно переміщувати культиватор навіть по дуже нерівній місцевості.
- Дуже потужний двигун забезпечує багато років безпроблемної роботи
- Плавний пуск – для легкого запуску
- Автоматична дросельна заслінка - запобігає можливості переповнення двигуна
- Металева шестерня забезпечує довший термін служби пристрою
- Запобіжний вимикач захищає культиватор від пошкоджень
- Термічний запобіжник захищає двигун від перегріву
- Кришки захищають користувача та інші рослини
- Складана ручка для зручного транспортування та зберігання
- Дуже висока ефективність живлення забезпечує тривалу роботу
- Чотири спеціальні регульовані леза легко справляються навіть з найтвердішим ґрунтом
- Регульована глибина розпушування забезпечує ідеальну підготовку ґрунту до посадки
Характеристики:
- Бренд: KRAFT&DELE
- Модель: KD5160
- Тип машини: Бензинова мотокультиватор
- Ємність масляного бака: 0.6 л
- Частота обертання: 3000 об/хв
- Об'єм паливного бака: 1,5 л
- Робоча ширина: 360 мм
- Робоча глибина: 260 мм
- Номінальна потужність: 4,9 к.с
- Стартер: ручний стартер
- Рівень звукової потужності: 93 дБ
- Об'єм двигуна: 39 см3
- Вага: 33 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft Dele |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная глубина обработки | 26 см |
| Максимальная ширина обработки | 36 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 33 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество оборотов двигателя | 3000 об/мин |
| Объем двигателя | 39 куб. см |
| Объем топливного бака | 1.5 л |
| Мощность двигателя | 4.9 л. с. |
Информация для заказа
- Цена: 13 043 ₴









