-5%

Паяльник для пластикових труб Kraft&Dele KD3040 Q-STORE -shopping-without-problems-
1 672 ₴
1 589 ₴
- Готово к отправке
- Код: KD3040
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Паяльник для пластикових труб використовується для поліфузного зварювання ПВХ труб та фітингів із термопластів (поліетилену, поліпропілену та ін.) при монтажі:
- холодної води,
- гарячої води,
- систем центрального опалення.
Особливості:
- Кожна матриця покрита тефлоновим покриттям, що забезпечує високу якість з'єднань.
- Пристрій характеризується простотою експлуатації та мобільністю, що дозволяє використовувати його на місці встановлення
- Паяльник для пластикових труб має індикатор готовності до роботи.
- До складу пристрою також входять змінні нагрівальні ковпачки, що дозволяють одночасно нагрівати внутрішню та зовнішню поверхню елементів, що з'єднуються.
- Поставляється з практичним футляром для транспортування та зберігання
Додаткові характеристики:
- Діаметр каменю (мм): 20, 25, 32, 40, 50
- Вихідна потужність: 1900 Вт
- Максимальна температура зварювання: 300°C
- Дисплей: ні
- Час нагріву 0-300 o C (хв): <20
- Вага: приблизно 3,5 кг
Комплектація:
- Трубна теплова гармата KD3040
- Розетки: F20, F25, F32, F40, F50,
- Оригінальна упаковка
- Посібник користувача польською мовою
Характеристики Паяльник для пластикових труб Kraft&Dele KD3040
- Категорія товару - Паяльники для пластикових труб
- Виробник - Kraft&Dele
- Потужність, Вт – 1900 Вт
- Вид - Мічевидні
- Діаметр, мм
- 20 мм
- 25 мм
- 32 мм
- 40 мм
- 50 мм
- Клас - Професійний
- Робоча температура, ° C - 300 ° C
- Батьківщина бренду - Німеччина
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft Dele |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузки | Да |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 40 мм |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Номинальная мощность | 1900 Вт |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 589 ₴



