Цей електричний пилосос без мішка від Kraft&Dele забезпечує ретельне очищення різних поверхонь. Циклонна технологія використовує вихровий рух для збору бруду в пилозбірник. Конструкція без мішка означає покращену гігієну, стабільну потужність всмоктування та нижчі експлуатаційні витрати.
- Ручка шланга має регулятор потоку повітря, який дозволяє регулювати силу всмоктування залежно від типу поверхні, що очищається.
- Він оснащений HEPA-фільтром, добре відомим алергікам та тим, хто хоче забезпечити чисте повітря у своїх домівках. Він затримує 99,95% частинок.
Виготовлений з високоякісного матеріалу, його компактний розмір та аксесуари, що входять до комплекту, дозволяють легко очищати важкодоступні та високі місця.
Опис
- Потужність: 900 Вт / 230 В / 50 Гц
- HEPA-фільтр випускного отвору
- Внутрішній тканинно-губчастий фільтр
- Довжина кабелю: 5 м
- Функція автоматичного змотування шнура
- Цинкова технологія
- Пилосос без мішка
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
- Модель: KD474
- Джерело живлення: 230 В/50 Гц
- Потужність на виході розетки: 2000 Вт
- Потужність: 1200 Вт
- Місткість бака: 15 л
- Довжина гнучкої труби: 1,5 м
- Довжина кабелю : 4,5 м
- Діаметр всмоктувальної труби: 36 мм
- Багаторазовий фільтр
- Регулятор потужності всмоктування
- Розміри: 32 x 32 x 42 см
- Вага: 5,5 кг
Склад набору
- Електричний пилосос без мішка KD5155
- HEPA-фільтр
- Гнучкий шланг
- Регульована подовжувальна трубка
- Щітка для підлоги та килимів (2 в 1)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft&Dele |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность всасывания | 1200 Вт |
| Объем пылесборника | 15 л |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматическая смотка шнура | Да |
| Цвет корпуса | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.5 кг |
| Высота | 420 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 204 ₴








