Високоякісний низькопрофільний автомобільний підйомник від BEST. Його конструкція базується на принципі гідравлічного підйомника з горизонтальною віссю від 80 мм до 360 мм . Відмінною особливістю підйомника є низька початкова висота, що дозволяє встановлювати його під будь-який автомобіль, особливо корисно для занижених транспортних засобів (спортивні автомобілі, тюнінговані автомобілі). Він незамінний в автомайстернях, шиномонтажних майстернях та на станціях технічного обслуговування.
Комплект включає додаткове подовження для збільшення відстані підйому.
Технічні дані:
- вантажопідйомність: 2500 кг
- максимальна висота: 360 мм
- мінімальна висота: 80 мм
- виготовлений з товстого сталевого листа, що забезпечує належну жорсткість конструкції.
- Оснащені широкими напрямними колесами, вони підвищують стійкість під час підйому автомобіля.
- Два передніх колеса з кульковими підшипниками дозволяють переміщати домкрат у будь-яке місце під автомобілем
- Діапазон підйому: 80 мм - 360 мм
Комплект включає подовжувач та гумку для збільшення висоти підйому.
Комфорт і безпека
-
Домкрат оснащений ергономічною ручкою для зручного перенесення. Ручка плавно обертається на кругових напрямних, забезпечуючи правильну роботу. Ручку також можна кріпити до передніх гвинтів.
- Підйомник постачається з додатковою стійкою та гумовим покриттям для забезпечення стабільного підйому.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best |
| Страна производитель | Польша |
| Высота подхвата | 80 мм |
| Высота подъема | 360 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 2500 кг |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 071 ₴






