Набір довгих ударних головок 3/4" 8шт. 17-32 мм
Набір шестигранних ударних головок 3/4" (76 мм), складається з 8 предметів. Містить шестигранні ударні головки популярних розмірів від 17 до 32 мм.
Виготовлено з міцної хром-ванадієвої сталі.
Розетки зі збільшеним терміном служби завдяки виробництву методом гарячого кування.
Професійний набір інструментів , рекомендований для сервісних центрів та майстерень. Цей великий набір дозволить вам виконувати більшість завдань у майстерні. Його можна успішно використовувати як базовий набір ручних інструментів як у стаціонарних, так і в мобільних майстернях.
Завдяки своїй універсальності, його рекомендують для будь-якої технічної галузі.
Виготовлено зі сталі Cr-V для максимальної міцності
- Конічна поверхня полегшує удар по головці гвинта.
- Вони підходять як для кулькових, так і для кулькових гніздових з'єднань.
- Спеціальна форма для оптимального зусилля затягування.
- Точна форма допомагає уникнути втрат енергії, що призводить до економічної та ефективної роботи.
Вміст комплекту:
- головки: 17, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм
- довжина 76 мм
- футляр для зберігання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Квадрат | 3/4" |
| Количество в наборе | 8 шт |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 32 мм |
| Размер min | 17 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
Информация для заказа
- Цена: 1 234 ₴


