
Акумуляторний тример Grosser GBC 252 Multi Q-STORE -shopping-without-problems-
6 997 ₴
- Готово к отправке
- Код: G0135
Акумуляторний тример Grosser GBC252 Multi створений для тих, хто шукає потужний, але при цьому легкий і зручний інструмент для обробки різних ділянок. Це ідеальний вибір для садівників та дачників, оскільки з напругою 20 В і ємністю акумулятора 4 Аг він працює стабільно і довго, а два акумулятори в комплекті забезпечують безперервну роботу.
Максимальна швидкість обертів до 5000 об/хв дозволяє ефективно вирішувати завдання по скошуванню трави, бур'янів і кущів. Завдяки ширині скошування 380 мм, ви можете швидко покрити велику площу, а використання победітового диска діаметром 225 мм дозволяє легко справлятися з більш жорсткими рослинами. Діаметр штанги 26 мм додає міцності та стійкості інструменту, що особливо важливо при інтенсивній роботі.
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 4 Аг
- Кількість акумуляторів: 2 шт
- Кількість обертів: 5000 об/хв
- Ширина скошування котушкою з ліскою: 380 мм
- Діаметр победітового диску: 225 мм
- Діаметр штанги: 26 мм
Гарний баланс між потужністю та зручністю робить цей тример чудовим варіантом для обробки територій середнього та великого розміру. Незамінний помічник для будь-якого садівника!
Електроінструменти Grosser виготовлені за шведськими технологіями. Grosser працює на ринку 12 років, надаючи професіоналам і любителям ремонту найкраще обладнання. Усі інструменти мають 2 роки гарантії, а наш власний сервісний центр завжди готовий допомогти з обслуговуванням чи ремонтом. Крім того, для вашої зручності, ми пропонуємо безкоштовний обмін товарів, що дозволяє вам бути впевненими у своєму виборі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grosser |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 6000 об/мин |
| Питание | Аккумулятор |
| Режущий элемент | Леска |
| Состояние | Новое |
| Тип | Триммер |
| Ширина скашивания лески | 380 мм |
| Ширина скашивания ножа | 225 мм |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 6 997 ₴









