
Акумуляторний тример Grosser GBC 252 (без акб і ЗУ) Q-STORE -shopping-without-problems-
5 016 ₴
- Готово к отправке
- Код: G0134
Акумуляторний тример Grosser GBC 252 — потужний і зручний інструмент для догляду за вашим садом, газоном та прибудинковою територією. Завдяки високій ємності акумуляторів на 4 Аг і двом в комплекті, ви зможете працювати тривалий час без перерв на підзарядку. Потужність в 20 В і швидкість обертів до 5000 об/хв дозволяють ефективно обробляти навіть густу траву та невеликі кущі.Ширина скошування 380 мм та победітовий диск діаметром 225 мм допомагають швидко обробляти великі ділянки. Діаметр штанги 26 мм забезпечує додаткову міцність і стійкість інструменту при роботі.
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 4 Аг
- Кількість акумуляторів: 2 шт
- Кількість обертів: 5000 об/хв
- Ширина скошування котушкою з ліскою: 380 мм
- Діаметр победітового диску: 225 мм
- Діаметр штанги: 26 мм
Grasser GBC 252 — це ідеальний вибір для садівників, дачників і професіоналів, які цінують потужність, зручність і ефективність при роботі на великих площах.
Електроінструменти Grosser виготовлені за шведськими технологіями. Grosser працює на ринку 12 років, надаючи професіоналам і любителям ремонту найкраще обладнання. Усі інструменти мають 2 роки гарантії, а наш власний сервісний центр завжди готовий допомогти з обслуговуванням чи ремонтом. Крім того, для вашої зручності, ми пропонуємо безкоштовний обмін товарів, що дозволяє вам бути впевненими у своєму виборі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grosser |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 6000 об/мин |
| Питание | Аккумулятор |
| Режущий элемент | Леска |
| Состояние | Новое |
| Тип | Триммер |
| Ширина скашивания лески | 380 мм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 5 016 ₴







