
Акумуляторна пила ланцюгова Grosser GCS 122 (2 АКБ та ЗУ + Кейс) Q-STORE -shopping-without-problems-
3 916 ₴
- Готово к отправке
- Код: G0124
Акумуляторна ланцюгова пила Grosser GCS 122 — це потужний і зручний інструмент для різання деревини, ідеальний для домашнього використання, дачі чи садових робіт. Завдяки 20 В акумулятору та двом батареям по 4 Аг ви зможете працювати тривалий час без необхідності постійно заряджати інструмент. Це дозволяє здійснювати великий обсяг робіт з мінімальними перервами.
Довжина шини 12" (305 мм) дозволяє ефективно розпилювати як тонкі, так і товсті гілки чи бруси. Ланцюг RS з 63 ланками (в комплекті 2 шт) забезпечує високу продуктивність і точність при кожному розпилі. Швидкість ланцюга до 16 м/с дозволяє вам досягти оптимальних результатів навіть при інтенсивній експлуатації.
Пила є ідеальним варіантом для будь-яких завдань, пов'язаних з обрізкою дерев, заготівлею дров або виконанням інших робіт по обробці дерева. Легкий і зручний дизайн дозволяє комфортно працювати з інструментом навіть при тривалих використаннях.
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 4 Аг
- Довжина шини: 12" (305 мм)
- Ланцюг RS: 1/4" 63 ланки (2 шт)
- Швидкість ланцюга: 16 м/с
- Кількість батарей: 2 шт
Електроінструменти Grosser виготовлені за шведськими технологіями. Grosser працює на ринку 12 років, надаючи професіоналам і любителям ремонту найкраще обладнання. Усі інструменти мають 2 роки гарантії, а наш власний сервісний центр завжди готовий допомогти з обслуговуванням чи ремонтом. Крім того, для вашої зручності, ми пропонуємо безкоштовний обмін товарів, що дозволяє вам бути впевненими у своєму виборі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grosser |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина шины | 305 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Скорость вращения цепи | 16 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 3 916 ₴









