
Акумуляторна ланцюгова пила Grosser GCS 611 (1 акб ) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 056 ₴
- Готово к отправке
- Код: G0119
Акумуляторна ланцюгова пила Grosser GCS 611 — це ідеальний інструмент для домашніх і садових робіт. Легка, зручна і компактна, вона чудово підходить для обрізки гілок, дрібного деревини та інших завдань, що потребують акуратності та ефективності. Завдяки довжині шини 6" (152 мм) і ланцюгу RS 1/4" з 37 ланками, вона забезпечує швидку та точну роботу, а швидкість ланцюга 6 м/с дозволяє досягати оптимальних результатів навіть при роботі з твердішими матеріалами.
З акумулятором 20 В та ємністю 2 Аг, ця пила поєднує потужність і тривалу роботу, а одна батарея в комплекті дозволяє вам працювати з максимальною мобільністю та безперервністю.
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 2 Аг
- Довжина шини: 6" (152 мм)
- Ланцюг RS: 1/4" 37 ланок
- Швидкість ланцюга: 6 м/с
- Кількість батарей: 1 шт
Електроінструменти Grosser виготовлені за шведськими технологіями. Grosser працює на ринку 12 років, надаючи професіоналам і любителям ремонту найкраще обладнання. Усі інструменти мають 2 роки гарантії, а наш власний сервісний центр завжди готовий допомогти з обслуговуванням чи ремонтом. Крім того, для вашої зручності, ми пропонуємо безкоштовний обмін товарів, що дозволяє вам бути впевненими у своєму виборі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grosser |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина шины | 152 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 1 056 ₴





