Професійний домкрат підкатний 3.5т з подвійною помпою
Домкрат гідравлічний підкатний Silver S10667 висотою 75 мм при цьому здатний піднімати й утримувати вага до 3 тонн на висоту 505 мм. Домкрат простий і зручний у використанні, має стійку конструкцію і довгу ручку. Домкрат підійде для використання в гаражі, сто, на шиномонтажних станціях, на виробництві і т. д. Він має вагу 33 кг. Наявність подвійної помпи прискорює процес спуску/підйому і робить конструкцію повністю безвідмовної.
Характеристики:
- Вантажопідйомність: 3.5 тонни
- Висота підйому: 75-505мм
- Вага: 33 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver |
| Страна производитель | Польша |
| Высота подхвата | 75 мм |
| Высота подъема | 505 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 3000 кг |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Собственный вес | 33 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 5 820 ₴




