Домкрат гідравлічний підкатний Silver 2,5 т - призначений для підйому автомобілів та інших вантажів при виконанні ремонтних і монтажних робіт. Мобільний, компактний і зручний в експлуатації.
Ідеальний інструмент для підйому будь-якого типу транспортного засобу. Це незамінний інструмент в домашній майстерні, гаражі, а також в автосервісах і сервісах.Підйомник складається з мінімальної висоти 80 мм. Підйомник оснащений зливним клапаном, вбудованим в запобіжний клапан.
Характеристики:
- Вантажопідйомність: 2.5 тонни;
- Висота підйому: 80-360 мм;
- Вага: 11 кг.
Комплектація:
- Домкрат підкатний LEX;
- Інструкція
- Валіза
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver |
| Страна производитель | Польша |
| Высота подъема | 360 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 2500 кг |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Собственный вес | 11 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 381 ₴









