Акумуляторна дискова пила Procraft PCA28
Безщіткова акумуляторна дискова пила Procraft PCA28 використовується для довгих прямих різів, розкривання листів, припасування стільниць і настилів.
- Кут нахилу дискової пилки можна регулювати від 0° до 56°.
- Рівність різу досягається за рахунок паралельного упору, що йде в комплекті.
- У конструкції пили передбачено патрубок для підключення пилососа з метою підтримання чистоти робочого місця та відмінної видимості лінії різу.
Поставляється без акумулятора та без зарядного пристрою!
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - для тривалого терміну служби
- Патрубок для підключення пилососа – для збереження робочого місця в чистоті
- Лінійка з паралельним упором - для пиляння по прямій лінії із заданою шириною
- Основна рукоятка з гумовими вставками – для кращого контролю над інструментом у роботі
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: щітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Діаметр диска: 165 мм
- Посадковий діаметр: 20 мм
- Плавний пуск: ні
- Максимальна кількість обертів: 4500 об / хв
- Максимальна глибина пропилу при 90°: 55 мм
- Кут нахилу: 0° - 56°
- Підсвітка: так
- Лазерний маркер: так
- Підключення пилозбірника / пилососа: так
- Акумулятор у комплекті: ні
- Зарядний пристрій у комплекті: ні
- Сумісність з акумуляторами: серія Procraft F20 (2, 4, 8 А / год)
Комплектація:
- Акумуляторна дискова пилка
- Пильний диск
- Лінійка з паралельним упором
- Ключ Інструкція
- Гарантійний талон Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів. * Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность стационарного крепления | Нет |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Максимальная глубина пропила | 55 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 165 мм |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Угол наклона | 56 град. |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Защитный кожух | Да |
| Параллельный упор | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Лазерный маркер | Да |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
- Цена: 2 513 ₴










