
Електропила Stromo K2650 (потужність 2650 Вт) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 596 ₴
- Готово к отправке
- Код: K2650
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пила ланцюгова електрична Stromo K2650 має поздовжнє розташування двигуна потужність якого становить 2650 Вт, наявність покращеної крильчатки забезпечує більш ефективне охолодження.
- Ланцюг обертається зі швидкістю 800 м/хв, що дозволяє проводити швидкий і чистий рез.
- Пила поставляється в комплекті з напрямною шиною довжина якого становить 405 мм, завдяки чому,
- Ви можете розпилювати деревину малого і середнього діаметрів.
Так само оснащена автоматичним масляним насосом який сприяє своєчасну мастило ріжучої ланцюга і збільшує її експлуатаційний ресурс.
Комплектація:
- Електропила Stromo K2650
- Шина 1 шт.
- Пільная ланцюг 1-шт.
- Чохол для шини
- Ключ
- Інструкція по експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонна коробка
Характеристики:
- Довжина шини, мм 405
- вага, кг 4.8
- Розташування двигуна в пилці Прямий
- Крок ланцюга, дюйм 3/8
- Швидкість обертання ланцюга, м/сек 13.5
- Об'єм бака для змащення 200
- Гарантія 12 місяців
- Країна реєстрації бренду Польща
- Довжина різу, мм 405
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stromo |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 4.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина шины | 405 мм |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Питание | Сеть 220В |
| Скорость вращения цепи | 13.5 м/сек |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 596 ₴









