
Безщітковий акумуляторний рубанок Procraft PE20 BL (без АКБ та ЗП) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 940 ₴
- Готово к отправке
- Код: PE20BL
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рубанок акумуляторний Procraft PE-20BL
Поставляється без акумулятора та без зарядного пристрою!
Ключові особливості:
- Точне регулювання глибини стругання
- Безщітковий двигун для максимальної продуктивності
- Літій-іонна технологія без ефекту пам'яті та саморозряду
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Максимальна ширина стругання за один прохід: 82 мм
- Ширина підошви: 75 мм
- Кількість обертів: 12000 об / хв
- Зняття фаски: так
- Глибина стругання: 0 - 2 мм
- Захист від випадкового включення: так
- Стабілізація обертів: так
- Максимальга глибина вибору четверті: 7.5 мм
- Сумісність з акумуляторами: серія Procraft F20 (2, 4, 8 А / ч)
- Акумулятор в комплекті: ні
- Зарядний пристрій в комплекті: ні
Комплектація:
- Акумуляторний рубанок
- Пилозбірник
- Паралельний упор
- Ключ
- Інструмент для заточки ножів
- Кейс
- Інструкція Гарантійний талон Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів. * Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная глубина строгания | 2 мм |
| Максимальная ширина строгания | 82 мм |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | |
| Параллельный упор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Упор для выборки четверти | Да |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка глубины строгания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 940 ₴









