
Безщітковий акумуляторний фрезер Procraft POB24 (без АКБ та ЗП) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 684 ₴
- Готово к отправке
- Код: POB24
Фрезер акумуляторний кромковий Procraft POB24
Фрезер акумуляторний безщітковий використовується для фрезерування пазів та обробки кромок дерев'яних виробів.
- Легке ступінчасте регулювання обертів дозволяє вирішувати різні завдання.
- Для зручності експлуатації інструмент оснащений функцією підтримки обертів під навантаженням та функцією плавного пуску, що дозволяє уникнути поштовхів та ривків під час запуску.
Поставляється без акумулятора та без зарядного пристрою!
Ключові особливості:
- Плавний пуск для уникнення ривків під час запуску
- Безщітковий двигун - довговічний, що не потребує додаткового обслуговування
- Просте управління
Технічні характеристики:
- Тип: кромковий (окантувальний)
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга: 20 В
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Сумісність з акумуляторами: серія Procraft F20 (2, 4, 8 А / год)
- Робочий хід фрези: 50 мм
- Діаметр цанги: 6 мм, 8 мм
- Швидка зупинка двигуна: так
- Регулювання обертів: так (плавна)
- Кількість обертів: 16000 - 35000 об / хв
- Плавний пуск: так
- Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням: так
- Можливість підключення пилососа: так
- Вага: 1.1 кг
- Акумулятор в комплекті: ні
- Зарядний пристрій в комплекті: ні
Комплектація:
- Фрезер
- Паралельний упор
- Кромочна база
- Перехідник для пилососа
- Ключ (2 шт)
- Інструкція Гарантійний талон Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів. * Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная глубина фрезерования | 50 мм |
| Максимальное количество оборотов | 35000 об/мин |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 2 684 ₴









