
Маска зварювальника хамелеон Rebiner RWH16-110 Q-STORE -shopping-without-problems-
638 ₴
- Готово к отправке
- Код: RWH16-110
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зварювальна маска хамелеон
Rebiner RWH16-110
Маска зварника Rebiner RWH16-110 хамелеон забезпечує постійний захист від випромінювань, захищає обличчя і шию від бризок металу. Завдяки спеціальній системі кріплення знижена втома шиї. При підйомі маски центр ваги переміщується на рівень голови зварника. Корпус зварювальної маски має зручну форму, що забезпечує постійний захист і комфорт всім областям голови і шиї.
Ключові особливості:
Автоматичний світлофільтр «Хамелеон» не вимагає додаткових налаштувань
Еластична накладка на потилицю з рельєфними канавками для м'якої підтримки голови
Додатковий ремінь на маківці дозволяє регулювати висоту посадки шолома, що забезпечує ідеальний розподіл ваги маски
Технічні характеристики:
Тип світлофільтру: хамелеон
Розмір оглядового вікна: 93 х 43 мм
Розмір світлофільтру: 110 х 90 х 9 мм
Матеріал: ударостійкий пластик
Тип живлення: сонячна батарея / вбудований акумулятор
Ступінь затемнення: 9 - 13 DIN
Прозорий стан: 4 DIN
Час спрацювання: 1/25000 сек
Захист від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання: так
Робоча температура: -10°С - +60°С
Комплектація:
Зварювальна маска
Інструкція
Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | REBINER |
| Страна производитель | Латвия |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Возможность работы с респиратором | Нет |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Защита от излучения | Ультрафиолетового, Инфракрасного |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 13 |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Минимальная степень затемнения, DIN | 9 |
| Питание маски | Аккумулятор, Фотоэлемент |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Светлое состояние, DIN | 4 |
| Размеры светофильтра | |
| Высота светофильтра | 9 мм |
| Длина светофильтра | 110 мм |
| Ширина светофильтра | 90 мм |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 93 мм |
| Ширина смотрового окна | 43 мм |
Информация для заказа
- Цена: 638 ₴





