
Перфоратор акумуляторний SDS-Plus, 2.8 Дж Procraft PHA30 в кейсі (без АКБ та ЗП) Q-STORE -shopping-without-problems-
3 130 ₴
- Нет в наличии
- Код: PHA30 (каркас) в кейсі
+380 (67) 273-25-01
Акумуляторний перфоратор Procraft PHA30 (каркас) в кейсі
Поставляється без акумулятора та без зарядного пристрою!
Ключові особливості:
- 3 режими роботи: свердління, свердління з ударом, довбання
- Зарядний пристрій із захистом від перезаряджання та індикацією
- Безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність та тривалий термін служби
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга акумулятора: 20 В
- Режими роботи: свердління, свердління з ударом, удар
- Кількість обертів: 0 - 1200 об / хв
- Регулювання кількість обертів: так
- Максимальна кількість ударів: 5000 уд / хв
- Сила удару: 2.8 Дж
- Тип патрону: SDS-Plus
- Реверс: так
- Максимальний діаметр свердління (дерево): 30 мм
- Максимальний діаметр свердління (бетон): 28 мм
- Максимальний діаметр свердління (метал): 13 мм
- Запобіжна муфта: так
- Сумісність з акумуляторами: серія Procraft F20 (2, 4, 8 А / год)
- Акумулятор в комплекті: ні
- Зарядний пристрій в комплекті: ні
Комплектація:
- Перфоратор
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини свердління
- Інструкція
- Гарантійний талон Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів. * Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Максимальная сила удара | 2.8 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 1200 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 5000 уд/мин |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 28 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 130 ₴









