
Безщітковий акумуляторний шуруповерт Procraft PA-18Pro в кейсі Q-STORE -shopping-without-problems-
1 320 ₴
- Готово к отправке
- Код: PA-18Pro (з 1 АКБ 2Аг)
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шуруповерт акумуляторний Procraft PA18Pro безщітковий
- Акумуляторний безщітковий шуруповерт Procraft PA 18 Pro - універсальний інструмент для професійних та побутових задач.
- Використовується для ефективного закручування та відкручування кріпильних елементів, свердління отворів у різних матеріалах.
- Високий крутний момент забезпечує максимально продуктивну роботу при виконанні складних завдань.
Безщіткова технологія сприяє тривалішому часу роботи від акумулятора за рахунок високого ККД та гарантує збільшений термін служби інструменту.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - більший термін роботи інструменту
- Компактні розміри - легка робота у важкодоступних місцях
- Швидкозатискний патрон - для легкої заміни оснащення
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора (в комплекті): 2 А / год
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість обертів на 1 швидкості: 0 - 440 об / хв
- Кількість обертів на 2 швидкості: 0 - 1450 об / хв
- Кількість ступенів затягування: 21 + 1
- Максимальний крутний момент: 30 Нм
- Діаметр патрона: 10 мм
- Тип патрона: самозатискний, металевий
- Розмір оснастки, що затискається: 0.8 - 10 мм
- Знімний патрон: ні
- Підсвічування: так
- Реверс: так
- Гальмо двигуна: так
- Сумісність з акумуляторами: серія Procraft F20 (2, 4, 8 А / год)
- Упаковка: пластиковий кейс
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Гарантійний талон Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество степеней затяжки | 21 |
| Максимальное количество оборотов | 1450 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 30 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Ограничитель глубины сверления | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Ударный режим | Нет |
| Функция миксер | Нет |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 320 ₴









