
Кормоподрібнювач Procraft PCM3550 (1000 Вт, 250 кг/год) крупорушка, подрібнювач зерна Q-STORE -shopping-without-problems-
3 696 ₴
- Готово к отправке
- Код: PCM3550
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зернодробарка Procraft PCM-3550
Ключові особливості:
- Захист двигуна від перевантаження 4 змінних сита для різного помелу
- Об'ємний бункер і бак
- Мідна обмотка двигуна
- Бункер і корпус з високоміцного пластика, бункер для подрібнених продуктів - зі сталі (внутрішні деталі з твердої оцинкованої сталі)
- Пилозахищені кнопки включення
- Електрична зернодробарка Procraft PCM-3550 використовується для подрібнення зернових різного помелу для годування курей, корів або свиней.
- Завдяки потужному двигуну і високій якості виготовлення ця зернодробарка може подрібнювати кукурудзу, рис, ячмінь, жито, пшеницю, просо, перець і багато іншого.
- Може використовуватися в харчових цілях для подрібнення цукру, солі, або інших гранульованих продуктів.
- Розмір кінцевого продукту залежить від розміру сита (в комплект поставки входять 4 сита: одне сито вже встановлено на машині + 3 змінних сита).
Технічні характеристики:
- Потужність 1000 Вт
- Максимальна кількість обертів: 19000 об / хв Переробляє сировину: кукурудза, рис, ячмінь, жито, пшениця, просо, перець
- Розмір отворів фільтра: 2 - 3 - 5 - 7 мм
- Об'єм бункера: 11 л
- Об'єм бака: 25 л
- Продуктивність при дрібному помелі: 50 - 80 кг / год
- Продуктивність при грубому помелі: 120 - 250 кг / год
- Вага: 9 кг
Комплектація:
- Зернодробилка 4 змінних сита
- Ключ
- Інструкція
- Гарантійний талон Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів. * Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность двигателя | 1 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем приемного бункера | 11 л |
| Перерабатываемое сырье | Зерновые |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зернодробилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Производительность, кг/час | |
| Зерно | 250 кг/час |
Информация для заказа
- Цена: 3 696 ₴






