
Сумка для інструменту 450×250×340 мм Procraft BG400 Q-STORE -shopping-without-problems-
924 ₴
- Готово к отправке
- Код: BG400
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка для інструментів Procraft BG 400
- Сумка для інструменту Procraft BG400 вирізняється зносостійкою конструкцією з подвіймин нейлоновим покриттям.
- Використовується для зберігання та носіння інструментів.
- Виготовлена з щільного матеріалу, який не протирається навіть при тривалому використанні.
- Два міцні ручки з підкладкою не врізаються в долоню долоні, а велика кількість кишень підходить для зберігання невеликих насадок та інструментів.
- Незамінна в умовах, коли інструмент завжди повинен бути під рукою.
Технічні характеристики:
- Тип: сумка
- Максимальне навантаження: 25 кг
- Матеріал: нейлон
- Наплічний ремінь: ні
- Металева ручка: ні
- Сумка скрутка: ні
- Кількість секцій: 1
- Габарити без упаковки: 450×250×340 мм
- Вага: 1.39 кг
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів. * Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нейлон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.39 кг |
| Высота | 340 мм |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 924 ₴









