
Шліфувальна машина для стін і стель (жираф) Procraft EX750 (2 платформи, кейс) Q-STORE -shopping-without-problems-
7 217 ₴
- Готово к отправке
- Код: EX750
Шліфувальна машинка Procraft EX750 призначена для сухого шліфування стін і стель, виконаних з гіпсокартону, оштукатурених поверхонь.
- Рухома в двох площинах шліфувальна головка інструменту, розташована на телескопічній ручці, відмінно прилягає до оброблюваної поверхні.
- Ефективна система пиловидалення з можливістю підключення будівельного пилососа забезпечує чистоту на робочому місці.
- Для додаткової безпеки шліфувальна тарілка захищена щітковим сегментом.
Регулювання обертів забезпечує функціональність даної моделі, забезпечуючи виконання таких завдань як:
- Вирівнювання поверхонь після стартової та фінішної обробки
- Для очищення кам'яних і бетонних стін, лакованих і пофарбованих поверхонь
- Шліфування гіпсокартону і гіпсової шпаклівки
- Чищення підлоги від відходів, що утворюються в процесі ремонтних робіт
- Ключові особливості:
- Простота експлуатації і легкість обслуговування
- Система пиловидалення для підтримки робочого місця в чистоті
- Багата комплектація
- Можливість плавного регулювання частоти обертання
- Система кріплення шліфувального паперу за допомогою липучки - для її швидкої заміни
Технічні характеристики:
- Потужність: 750 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Тип шліфування: сухе
- Регулювання обертів: так
- Кількість коливань трикутної платформи: 3000 - 6000 об / хв
- Кількість обертів круглої підошви: 800 - 1750 об / хв
- Діаметр круглої підошви: 215 мм
- Діаметр абразивних кругів: 225 мм
- Розміри трикутної підошви: 285 х 285 х 285 мм
- Розміри шліфувальниго паперу: 285 х 285 х 285 мм
- Можливість підключення пилососа: так
- Підсвітка робочої поверхні: ні
- Різьба шпинделя: М14
- Клас ізоляції: IP20
- Блокування кнопки включення: так
- Довжина мережевого кабелю: 5 м
Комплектація:
- Шліфмашина для стін і стель
- Шланг для підключення пилозбірника / пилососа
- Додаткова рукоятка
- Трикутна платформа
- Стартовий набір абразивних кругів і шліфувального паперу
- Шестигранник
- Комплект вугільних щіток
- Пластиковий кейс
- Інструкція Гарантійний талон Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів. * Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Максимальная частота колебания платформы | 6000 кол/мин |
| Максимальное количество оборотов | 1750 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 225 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 7 217 ₴









