
Шліфувальна машина для стін і стель Procraft EX950EL (плавний пуск, з пилососом) Q-STORE -shopping-without-problems-
3 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: EX950EL
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шліфмашина для стін і стель Procraft EX950EL
Шліфувальна машинка для стель і стін Procraft EX950EL призначена для обробки стін і стель, виконаних з гіпсокартону або оштукатурених поверхонь.
Регулювання оборотів забезпечує функціональність даної моделі, забезпечуючи виконання таких завдань як: зняття шару фарби, шпаклівки, шпалер або цементного розчину чищення підлоги від осаджень, що утворюються в процесі ремонтних робіт вирівнювання поверхні
Ключові особливості:
- Функція збору пилу в пилозбірник
- Регулювання обертів
- Двигун з захистом від пилу LED підсвічування
- Зручна прорезинена рукоятка з блокуванням кнопки пуск
- Частина підсвітки знімається для кращої роботи в кутах
Технічні характеристики:
- Потужність: 710 Вт
- Плавний пуск: так
- Діаметр підошви: 180 мм
- Кількість обертів: 1200 - 2500 об / хв
- Підключення пилососа: так
- Регулювання обертів: так
- Тип кріплення шліфувального паперу: липучка
- Підсвічування робочої зони: так
- Блокування кнопки включення: так
- Діаметр вакуумної трубки: 32 мм
- Довжина шлангу: 2 м
Комплектація:
- Шліфувальна машинка для стін і стель
- Пилозбірник з шлангом
- Стартовий набір кругів різної зернистості (6 шт: P80, P100, P120, P150, P180, P240)
- Набір інструментів
- Інструкція
- Гарантійний талон Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Максимальное количество оборотов | 2500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 3 300 ₴








