
Підйомник електричний, тельфер (500 кг, 20 м) Procraft TP500 Q-STORE -shopping-without-problems-
5 104 ₴
- Готово к отправке
- Код: TP500
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний підйомник Procraft TP500
Ключові особливості:
- Блокування кнопки від випадкового включення
- Захист від перегріву
- Обмежувач висоти підйому
- Електричний
Підйомник PROCRAFT TP500 призначений для вертикального підйому різних вантажів, також може використовуватись і для переміщення важких предметів по горизонталі.
Високоякісна збірка та надійний двигун з запасом потужності значно збільшують ресурс роботи підйомника.
Управління лебідкою здійснюється за допомогою пульта керування.
Технічні характеристики:
- Потужність 1020 Вт
- Максимальна вантажопідйомність на прямий трос: 250 кг
- Максимальна висота підйому на прямий трос: 19 м
- Максимальна вантажопідйомність через блок: 500 кг
- Максимальна висота підйому через блок: 9 м
- Довжина троса: 20 м
- Діаметр троса: 4 мм
- Швидкість підйому: 10 / 5 м / хв
Комплектація:
- Підйомник
- Додатковий гак з роликом
- Елементи кріплення
- Інструкція
- Гарантійний талон Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Высота подъема | 18 м |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Грузоподъемность | 500 кг |
| Мощность электродвигателя | 1020 Вт/ч |
| Скорость подъема-опускания груза | 0.17 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Лебедка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.7 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 104 ₴




