
Шліфмашинка ексцентрикова 450 Вт, 125 мм Procraft EX850E Q-STORE -shopping-without-problems-
1 672 ₴
- Готово к отправке
- Код: Procraft EX850E
Ексцентрикова шліфмашинка Procraft EX-850E
Ключові особливості:
- Можливість підключення пилососа для більш ефективного видалення пилу
- М'який хід підошви по оброблюваній поверхні
- Кріплення шліфувальних дисків на липучці - для швидкої і безпечної зміни оснащення
- Вентиляційні отвори на корпусі сприяють охолодженню двигуна, оберігаючи від перегріву
- Шліфмашинка ексцентрикова Procraft EX-850E використовується для зачистки, шліфування й полірування різних поверхонь з дерева, металу, пластику.
- Пилозбірник і можливість підключення пилососа дозволяють працювати в закритих приміщеннях і зменшує кількість пилу, що забезпечує зручність роботи.
- Регулятор швидкості дозволяє підібрати оптимальну кількість обертів для необхідного матеріалу.
Система кріплення шліфувальних кругів за допомогою липучки забезпечує їх швидку і легку заміну.
Технічні характеристики:
- Потужність: 450 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Діаметр підошви: 125 мм
- Пилозбірник: так
- Можливість підключення до пилососа: так
- Регулювання оборотів: так
- Кількість оборотів: 7000 - 14000 об / хв
- Хід підошви: 2.5 мм
- Кількість отворів: 8
- Тип кріплення шліфувального паперу: липучка
Комплектація:
- Ексцентрикова шліфмашинка
- Шліфувальний диск
- Пилозбірник
- Інструкція Гарантійний талон Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів. * Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Максимальное количество оборотов | 14000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
| Размер хода платформы | 2.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 1 672 ₴






