
Електрорубанок 1.15 кВт, ножи 82 мм Procraft PE-1150 Q-STORE -shopping-without-problems-
1 672 ₴
- Готово к отправке
- Код: Procraft PE-1150
Рубанок електричний Procraft PE1150
Ключові особливості:
- Захист від випадкового включення
- Подвійна ізоляція для безпечної експлуатації
- Фрезерована підошва плавно ковзає по оброблюваної поверхні, не ушкоджуючи заготівлю
Рубанок Procraft PE-1150 - інструмент, який призначений для стругання пиломатеріалів з деревини. Плавне регулювання глибини стругання здійснюється шляхом повороту передньої рукоятки.
Корпус інструменту оснащений вентиляційними отворами, завдяки яким двигун захищений від перегріву.
Завдяки продуманій конструкції, може виконувати наступні функції: стругання плоскій поверхні, стругання матеріалів під кутом 0-45° (із застосуванням спеціальної лінійки), прорізання пазів і зняття фасок.
Технічні характеристики:
- Потужність 1150 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Регулювання глибини стругання: так
- Максимальна кількість обертів: 15000 об / хв
- Напрямлений викид стружки: ні
- Максимальна ширина стругання в один прохід: 82 мм
- Підключення пилозбірника / пилососа: ні
- Максимальна глибина стругання в один прохід: 1 мм
- Вибірка чверті: так
- Заточка ножів: одностороння
Комплектація:
- Електрорубанок
- Пристрій для заточування ножів
- Паралельний упор з лінійкою
- Інструкція
- Гарантійний талон Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів. * Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная глубина строгания | 1 мм |
| Максимальная ширина строгания | 82 мм |
| Максимальное количество оборотов | 15000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1150 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Регулировка глубины строгания | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Параллельный упор | Да |
| Подставка для стационарной установки | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 672 ₴








